Hotellist

Kõik vajalik ühe katuse all!

Ootame Sind!

Tere tulemast Centrumisse!

Hotell Centrum asub Viljandi kesklinnas Centrumi ärikeskuse 3. korrusel. Hotell on sobiv peatuspaik nii ärireisijale kui turistile. Lisaks valgusküllastele standard- ja comfort tubadele leiab meilt toa nii allergikutele kui ka liikumispuudega inimestele. Pakume oma klientidele ka ruumikat 2-toalist peretuba. Luksust armastavaid kliente ootab avar sviit. Hotell Centrum on parima asukohaga ja rohkete parkimisvõimalustega hotell Viljandis. Kõik tähtsamad vaatamisväärsused, kultuuriasutused ja kohvikud asuvad lühikese jalutuskäigu kaugusel, seega on meie juures mugav peatuda nii teatri- kui kontserdi külastamiseks.

Tutvu meie lisateenustega

Iluteenused

Iluteenuste kasutamiseks on vajalik eelbroneerimine. Juuksurisalong +372 433 3127 Küünetehnik +372 508 4129

SAUN

Meie privaatsaun on mõeldud eelkõige hotelli külalistele. See on ideaalne koht, kus lõõgastuda päevatoimingutest või lõpetada ärikohtumisi väiksema seltskonnaga. Sauna mahub kuni 5-liikmeline seltskond. Saun tuleb eelnevalt broneerida. Täpsem info hotelli vastuvõtust. Saun kuni 5-le inimesele koos privaatse eesruumiga 1h 18€. Lisateenused: Käterätikute laenutus 1€/tk Joogid lobby baari hinnakirja alusel.

Solaarium

Pakume oma klientidele võimalust kasutada solaariumit. Täpsem info administraatorilt telefonil +372 435 1100 või kohapeal.